Vestermarksvej 5
6600 Vejen
Telefon
70 86 84 39
Ring til forhandler
Husk at sige du har været på Biltorvet
Hjemmeside
I dag (d. 30/4)
07:30 - 17:00
Torsdag (d. 1/5)
07:30 - 17:00
Fredag (d. 2/5)
07:30 - 17:00
Lørdag (d. 3/5)
Lukket
Søndag (d. 4/5)
11:00 - 16:00
Mandag (d. 5/5)
07:30 - 17:00
Tirsdag (d. 6/5)
07:30 - 17:00
Toyota Louis Lund
🥳🚗 TOYOTA MARKEDSDAGE ER TILBAGE! 🚗🥳 Vi har skarpe kampagner klar til dig! 🔥 F.eks. kan du 𝐩𝐫𝐢𝐯𝐚𝐭𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐞𝐧 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐢𝐬𝐤 𝐨𝐠 𝐫𝐮𝐦𝐦𝐞𝐥𝐢𝐠 𝐓𝐨𝐲𝐨𝐭𝐚 𝐘𝐚𝐫𝐢𝐬 𝐂𝐫𝐨𝐬𝐬 𝐒𝐭𝐲𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐦𝐟𝐨𝐫𝐭 fra kun 𝟑.𝟏𝟗𝟗 𝐤𝐫./𝐦𝐝. 𝐨𝐠 𝟑.𝟏𝟗𝟗 𝐤𝐫. 𝐢 𝐮𝐝𝐛𝐞𝐭𝐚𝐥𝐢𝐧𝐠. Vil du hellere købe? Så kan du 𝐬𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐡𝐞𝐥𝐞 𝟐𝟎.𝟎𝟎𝟎 𝐤𝐫. på en Yaris Cross Active – bilen koster nu kun 249.990 kr. (før 269.990 kr.)! Vi har også stærke tilbud på 𝐀𝐲𝐠𝐨, 𝐘𝐚𝐫𝐢𝐬 og flere andre modeller. 🚙 Det er bestemt et kig værd! 👉 Se alle kampagnerne her: https://www.louis-lund.dk/toyota/kampagner/markedsdage-april-25/ Yaris Cross Style Comfort: 15.000 km. Periode: 12 måneder. Inkl. moms, metallak, serviceaftale, etablerings- og leveringsomkostninger. Totalpris i perioden (12 mdr.): 41.587 kr. Ekskl. grøn ejerafgift, forsikring og ekstraudstyr. Positiv kreditgodkendelse kræves. Forbehold for prisændringer. Gælder et begrænset antal biler, fra den 28. april til og med 18. maj og med indregistrering senest den 31. juli 2025, igennem Toyota Financial Services Danmark A/S.
Læs mere
Toyota Louis Lund
Kom og oplev den helt nye Suzuki e VITARA! ⚡🚗 Om under 2 uger tager Suzuki den nye eVITARA Danmark rundt – og vi glæder os til at vise dig bilen, når den besøger Herning og Kolding! Vi vil stå ved bilen på følgende tidspunkter: 📍 Herning: 7. maj kl. 14:00–16:00 📍 Kolding: 8. maj kl. 14:00–20:00 Vi står klar med bilen – og byder på kaffe, te, sodavand og lidt sødt til ganen ☕🍬 Tilmeld dig her, og vær med til at opleve e VITARA helt tæt på: 👉 https://suzuki.dk/udforsk-e-vitara
Læs mere
Toyota Louis Lund
𝐓𝐨𝐲𝐨𝐭𝐚 𝐔𝐫𝐛𝐚𝐧 𝐂𝐫𝐮𝐢𝐬𝐞𝐫 𝐥𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫 𝐬𝐧𝐚𝐫𝐭 – 𝐨𝐠 𝐩𝐫𝐢𝐬𝐞𝐫𝐧𝐞 𝐞𝐫 𝐤𝐥𝐚𝐫!🥳 Følg med Lukas, når han tager dig med gennem den helt nye Urban Cruiser – som du snart selv kan sidde bag rattet i! Startprisen lyder på kun 𝟐𝟑𝟒.𝟗𝟗𝟎 𝐤𝐫., og vil du have modellen med det store batteri, starter den fra 𝟐𝟒𝟗.𝟗𝟗𝟎 𝐤𝐫..😎 Og som du kender det fra Toyota, får du masser af udstyr allerede som standard – nu også med batteriforvarmer! Klik dig ind på vores hjemmeside, hvor du kan: ✅ Læse mere om Urban Cruiser ✅ Få svar på dine spørgsmål om elbiler ✅ Og faktisk stadig nå at reservere din bil! 👇🔗 https://www.louis-lund.dk/toyota/toyota-nye-biler/urban-cruiser/ #ToyotaUrbanCruiser #priser #louislund #KompaktSUV
Læs mere
Toyota Louis Lund
Der skal også være plads til hyggen! 🌭😄 I løbet af de sidste par uger har hver afdeling haft besøg af en pølsevogn! Madpakken kunne blive hjemme, for den stod selvfølgelig på en ristet hotdog i pausen.😋 Var du en af de heldige der kiggede forbi? Så bød vi selvfølgelig på en hotdog 🙌☀️ Hvis du vil have god stemning (og måske finde din næste bil), så kom forbi én af vores 5 afdelinger! 🚗✨
Læs mere
5 forhandlere
Hos Toyota Vejen Louis Lund A/S er vi autoriseret forhandler af blandt andet Toyota. Vi har mange års erfaring med salg af biler i alle klasser, og hos os kan du være sikker på, at kunden altid er i fokus. Vores mål er at gøre det så let for dig som muligt at finde din nye bil. Læs mere om vores mange biler nedenfor, og find frem til den helt rette model for dig.
Hos Toyota Vejen Louis Lund A/S kan du med al sandsynlighed finde en bil, der passer lige netop din livsstil. Hos os kan du finde alt fra små sedaner til store SUV’er, og det betyder kort sagt, at der findes noget til ethvert kørselsbehov.
Disse mærker forhandler vi hos Toyota Vejen Louis Lund A/S:
Uanset om du leder efter en stor bil med masser af plads og power eller en mindre, mere brændstoføkonomisk model, kan du trygt regne med, at vi hos Toyota Vejen Louis Lund A/S kan tilbyde dig flere gode muligheder.
Der er mange gode grunde til at købe din drømmebil hos os. For det første er vi dedikerede til at yde kundeservice i absolut topklasse. Vi stiller os til rådighed, lytter til dine ønsker og guider dig til den rette løsning for lige netop dig. Vi er stolte af vores faglighed, og vi deler hellere end gerne vores viden med dig, så du har det bedst mulige grundlag for at træffe den rette beslutning.
Vi ved, at bilkøb ikke er enkelt, men vores mål er at gøre det så enkelt som muligt. Derfor kan du altid hive fat i os, hvis du har spørgsmål i forbindelse med dit bilkøb, service eller noget helt tredje.
Hos Toyota Vejen Louis Lund A/S er det vores mål at være din foretrukne lokale bilforhandler i Vejen. For os er det altid en prioritet at være så tæt på vores kunder som muligt, og det skal samtidig være let for dig at booke et uforpligtende møde med os. Hvis du gerne vil i kontakt med os, kan du finde vores kontaktoplysninger ovenfor.